Мешканцям деокупованих сіл Луганщини привезли хліб, гігієнічні набори та ліки і дали можливість зателефонувати за допомогою Starlink

Поліцейські Луганщини привезли хліб, гігієнічні набори й ліки в деокуповані села Луганщини 1 березня. Про це повідомила поліція Луганщини в Телеграм. 

"Поліцейські Луганщини доставили найнеобхідніше у прифронтові населені пункти рідної області", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що мешканцям деокупованих населених пунктів Луганщини привезли хліб, продуктові та гігієнічні набори та ліки. 

Як зазначає на відео один із поліцейських, у селах також розгорнули Starlink, щоб дати мешканцям можливість подзвонити близьким.

Раніше повідомлялось, що поліцейські Луганщини доставили гуманітарну допомогу мешканцям деокупованих сіл області 22 лютого.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті