Мешканці затоплених сіл у РФ пишуть Путіну: "Мій тато на війні, мій дім затопило, нам із мамою і сестричкою ніде жити, допоможіть нам"

У росії жителі селищ під Оренбургом записали відеозвернення до путіна. У ньому вони стверджують, що повені можна було уникнути, а також просять включити їх до реєстру для федеральних виплат, - повідомляє ТГК "Осторожно, новости" 14 квітня.

Жителі Оренбурзького району записали відеозвернення до російського диктатора. У ньому вони кажуть, що з 1 квітня рятують свої будинки та майно від великої води. За їхніми словами, затопленими виявилися 80% території, постраждало майно близько двох тисяч осіб.Мешканці розповіли журналістці "Обережно, новини", яка працює на місці, що ситуацію з повінню можна було уникнути, оскільки вони заздалегідь повідомляли в МНС про крижаний затор на річці Урал, але відомство не вжило жодних дій.

Вони також просять внести їхні поселення до реєстру для отримання федеральних виплат.

Наприкінці відеозвернення жителі скандують: "Володимире Володимировичу, допоможіть нам!". До президента також звернулася дитина: "Мій тато на війні, мій дім затопило, нам із мамою і сестричкою ніде жити. Допоможіть нам, будь ласка".

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті