Мешканці Сєвєродонецька, де немає опалення, стоять у чергах за обігрівачами й зізнаються, що сплять із собаками

Російські окупанти в Сєвєродонецьку, "звітувавши" про опалення, роздають мешканцям обігрівачі, бо у квартирах другий рік відсутнє тепло. Відповідне відео розмістили окупаційні ресурси 1 грудня.

"Здесь тепло, - каже на відео російською місцева мешканка про намет "благодійників" і раптом переходить на українську мову. - Якби у мене в хаті так було..."

Жінка зізнається, що в її житлі настільки холодно, що вона спить, обійнявшись з великим собакою - так, мовляв, тепліше.

Раніше повідомлялось, що жителі окупованої Луганщини поскаржилися Пасічнику на відсутність опалення. Той "підігрів" їх нарадою.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті