Мешканці Сєвєродонецька, де немає опалення, стоять у чергах за обігрівачами й зізнаються, що сплять із собаками

Російські окупанти в Сєвєродонецьку, "звітувавши" про опалення, роздають мешканцям обігрівачі, бо у квартирах другий рік відсутнє тепло. Відповідне відео розмістили окупаційні ресурси 1 грудня.

"Здесь тепло, - каже на відео російською місцева мешканка про намет "благодійників" і раптом переходить на українську мову. - Якби у мене в хаті так було..."

Жінка зізнається, що в її житлі настільки холодно, що вона спить, обійнявшись з великим собакою - так, мовляв, тепліше.

Раніше повідомлялось, що жителі окупованої Луганщини поскаржилися Пасічнику на відсутність опалення. Той "підігрів" їх нарадою.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті