Мешканці сел прифронтової Луганщини все частіше приймають рішення евакуюватись - Лисогор

Жителі прифронтової Луганщини все частіше приймають рішення виїхати с зони обстрілів. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор 5 листопада.

"Місцеві не витримують  щоденних російских ударів по селах і все частіше вирішують виїхати. За останні два дні убезпечили себе вже п'ятеро. Зокрема, вчора - чоловік і жінка з Невського", - написав Лисогор. .

За його словами, противник минулої доби змінив напрямки своїх атак, спробувавши штурмувати Білогорівку. 

"Робив це декілька разів за добу, але нічого не досяг - наші захисники тримають там оборону вже понад рік. Авіаційних ударів учора окупанти завдали по Серебрянському лісництву. Від  артилерійських й мінометних обстрілів постраждали Невське та Білогорівка", - зазначив очільник ОВА. 

Як повідомлялося, "Білі Янголи" вивізли останніх цивільних зі Степового на Донеччині. 

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті