Мешканці окупованого Старобільського району Луганщини та переселенці з нього можуть поставити питання голові РВА Череватому (посилання)

Переселенці з окупованого Старобільського району Луганщини та ті мешканці району, хто й зараз залишається в окупації, мають можливість поставити питання очільнику Старобільської районної військової адміністрації (РВА) Володимиру Череватому. Він дасть на них відповіді на пресконференції 15 вересня. Про це повідомила Старобільська РВА на своїй сторінці у Facebook 8 вересня.

"Старобільська районна військова адміністрація повідомляє про проведення 15 вересня пресконференції голови Старобільської РВА Володимира Череватого "1 рік на посаді". Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході. Попередня реєстрація ЗМІ та блогерів обов’язкова", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що з питань акредитації треба заповнити форму за посиланням.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся можна звертатись на електронну пошту [email protected].

"Запрошуємо жителів району ставити питання, стосовно роботи адміністрації, підготовки до деокупації, процесів відновлення району". – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що запитання по темі треба залишити в коментарях до допису Старобільської РВА у Facebook.

Раніше повідомлялось, що мешканці віддалених сіл окупованого Старобільського району отримали повістки до "військкомату".

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті