Ворожа пропаганда паразитує на справжніх проблемах, спричинених агресією РФ: в ГУР застерігли українців перед новим витком ворожих ІПСО

Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони України застерігло українців перед новим витком ворожих інформаційно-психологічних операцій (ІПСО) та закликало до єдності українського суспільства. Про це йдеться у повідомленні відомства, опублікованому в Телеграм 10 травня.

"Разом із загостренням обстановки на фронті противник посилює дестабілізаційні зусилля, спрямовані на розкол українського суспільства. Зокрема, може використовувати для цього масові заходи, куди вкидає власні провокації. Військовими цілями противника є не лише військові об’єкти, а також цивільна інфраструктура: лікарні, вокзали, скупчення людей. Спроби російських інформаційних кампаній з використанням політичних гасел, що роз’єднують суспільство, паразитують на справжніх проблемах, але чимало з них спричинені агресією путінської росії", - йдеться у повідомленні. 

Підкреслюється, що "...в цей важкий час є потреба дотримуватися внутрішньої єдності, підтримувати одне одного. Ворог уміє чудово маніпулювати почуттями та зневірою, емоціями та фактами, перемішує правду з брехнею".

ГУР зазначає, що українські фахівці з інформаційних операцій роблять усе можливе для захисту нашого суспільства, проте "...нам потрібні також ваші розуміння та допомога".

Раніше повідомлялось, що СБУ назвала білоруські погрози київським лікарням проявами ІПСО.

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті