Мер Мелітополя розповів, як загарбники змушують мешканців окупованих територій йти на війну проти України

В окупованих громадах Запорізької області створюються "воєнкомати" та центри набору на контрактну службу, для залучення місцевих жителів до війни проти України. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у своєму телеграм-каналі 25 вересня.

"На багатьох підприємствах місцевих змушують ставати на військовий облік і підписувати контракт з армією ворога. Також на окупованих територіях відбувається розсилка SMS-повідомлень із пропозицією долучитися до військ російської федерації", - зазначається у повідомлені.

За інформацією Федорова, окрім Мелітополя та Бердянська, такі центри працюють й у інших тимчасово окупованих населених пунктах Запорізької області – в Якимівці, Токмаку, Приморську, Приазовському.

Також міський голова повідомив про ще один крок до примусової мобілізації – у наступному році ТОТ Запорізької області загарбники планують віднести до Південного військового округу рф.

Нагадаємо, що мер Мелітополя розповів, як ворог перетворює окуповані території на фортецю.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті