Мер Мелітополя розповів, як ворог перетворює окуповані території на фортецю

Окупанти укріплюються на Мелітопольському напрямку та перетворюють захоплені міста на фортеці. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров у своєму телеграм-каналі 19 вересня.

"У рашистів був час, щоб перетворити окуповані території на фортецю. Укріплення фортифікаційних споруд продовжується і зараз", - зазначив Федоров.

За інформацією міського голови, росіяни розривають берег річки Молочної поблизу Мелітополя, щоб заболотити місцевість. Також завозять ліс-кругляк для побудови фортифікацій, риють нові окопи за десятки кілометрів від лінії фронту та будують дамби, щоб зупинити наступ наших військ.

"Але чи змінить це плани героїчних ЗСУ щодо звільнення наших територій? Точно ні. Південь буде вільним", - додав Федоров.

Як повідомлялось раніше, в окупованому Мелітополі пролунали гучні вибухи.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті