Мер Мелітополя розповів, як ворог перетворює окуповані території на фортецю

Окупанти укріплюються на Мелітопольському напрямку та перетворюють захоплені міста на фортеці. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров у своєму телеграм-каналі 19 вересня.

"У рашистів був час, щоб перетворити окуповані території на фортецю. Укріплення фортифікаційних споруд продовжується і зараз", - зазначив Федоров.

За інформацією міського голови, росіяни розривають берег річки Молочної поблизу Мелітополя, щоб заболотити місцевість. Також завозять ліс-кругляк для побудови фортифікацій, риють нові окопи за десятки кілометрів від лінії фронту та будують дамби, щоб зупинити наступ наших військ.

"Але чи змінить це плани героїчних ЗСУ щодо звільнення наших територій? Точно ні. Південь буде вільним", - додав Федоров.

Як повідомлялось раніше, в окупованому Мелітополі пролунали гучні вибухи.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті