Мер Мелітополя розповів, як загарбники змушують мешканців окупованих територій йти на війну проти України

В окупованих громадах Запорізької області створюються "воєнкомати" та центри набору на контрактну службу, для залучення місцевих жителів до війни проти України. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у своєму телеграм-каналі 25 вересня.

"На багатьох підприємствах місцевих змушують ставати на військовий облік і підписувати контракт з армією ворога. Також на окупованих територіях відбувається розсилка SMS-повідомлень із пропозицією долучитися до військ російської федерації", - зазначається у повідомлені.

За інформацією Федорова, окрім Мелітополя та Бердянська, такі центри працюють й у інших тимчасово окупованих населених пунктах Запорізької області – в Якимівці, Токмаку, Приморську, Приазовському.

Також міський голова повідомив про ще один крок до примусової мобілізації – у наступному році ТОТ Запорізької області загарбники планують віднести до Південного військового округу рф.

Нагадаємо, що мер Мелітополя розповів, як ворог перетворює окуповані території на фортецю.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті