Медведєв закликав фізично усунути Зеленського і "його кліку". У відповідь Подоляк порівняв його з "порожньою бочкою"

Заступник голови ради безпеки росії Дмитро Медведєв закликав "фізично усунути" президента України Володимира Зеленського після атаки дронами Кремля сьогодні, 3 травня. Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

"Після сьогоднішнього теракту не залишилося жодних варіантів, окрім фізичного усунення Зеленського та його кліки. Він не потрібен навіть для підписання акта беззастережної капітуляції. Гітлер, як відомо, його теж не підписував. Завжди знайдеться який-небудь наступник типу зіц-президента адмірала Деніца...", - написав Медведєв.

У відповідь на ці погрози радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк навів фінську ремарку про порожню бочку.

"На будь-яку загрозливу заяву типового російського суб'єкта "медвєдвєдєва" (заступник Радбезу РФ), особливо щодо "фізичного знищення", є блискуча фінська ремарка: Tyhjät tynnyrit kolisevat eniten (у перекладі - "Порожня діжка сильніше гримить", "У порожній діжці і дзенькоту багато")", - написав Михайло Подоляк.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський сказав 3 травня від час пресконференції учасників саміту країн Північної Європи, що Україна не має стосунку до "атаки" безпілотниками на Кремль, про що раніше заявила російська влада.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті