Залишимо це трибуналу: Зеленський заявив, що Україна не атакувала ані путіна, ані Москву

Україна не має стосунку до "атаки" безпілотниками на Кремль, про що раніше заявила російська влада. Про це президент України Володимир Зеленський сказав 3 травня від час пресконференції учасників саміту країн Північної Європи, - пише ТСН.

"Ми не атакуємо ані Путіна, ані Москву, ми боремося на власній території, захищаємо свої села і міста. Нам зброї не вистачає навіть для цього. Саме тому ми не використовуємо її деінде. У нас дефіцит. Ми не можемо використовувати будь-що і будь-де. Ми це залишимо трибуналу", — сказав Зеленський.

Він додав, що Кремль звинуватив Україну в "атаці" безпілотниками тому, що у Росії немає перемог на полі бою. Зеленський пояснив, що Путін не може просто так відправляти на смерть своїх військових, йому потрібно хоч якось мотивувати своїх людей, аби ті йшли вбивати українців. Однак "друга армія світу" вже програла, наголосив Зеленський.

Як повідомлялося, у Москві навколо Кремлівської стіни після нічної атаки дронів продовжують виростати нові огорожі, а на пошкодженому куполі Сенатського палацу повзають робітники.

Нагадаємо, російська влада звинуватила Украхну в атаці Кремля беспілотниками вночі 3 травня. 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті