Медведєв закликав фізично усунути Зеленського і "його кліку". У відповідь Подоляк порівняв його з "порожньою бочкою"

Заступник голови ради безпеки росії Дмитро Медведєв закликав "фізично усунути" президента України Володимира Зеленського після атаки дронами Кремля сьогодні, 3 травня. Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

"Після сьогоднішнього теракту не залишилося жодних варіантів, окрім фізичного усунення Зеленського та його кліки. Він не потрібен навіть для підписання акта беззастережної капітуляції. Гітлер, як відомо, його теж не підписував. Завжди знайдеться який-небудь наступник типу зіц-президента адмірала Деніца...", - написав Медведєв.

У відповідь на ці погрози радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк навів фінську ремарку про порожню бочку.

"На будь-яку загрозливу заяву типового російського суб'єкта "медвєдвєдєва" (заступник Радбезу РФ), особливо щодо "фізичного знищення", є блискуча фінська ремарка: Tyhjät tynnyrit kolisevat eniten (у перекладі - "Порожня діжка сильніше гримить", "У порожній діжці і дзенькоту багато")", - написав Михайло Подоляк.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський сказав 3 травня від час пресконференції учасників саміту країн Північної Європи, що Україна не має стосунку до "атаки" безпілотниками на Кремль, про що раніше заявила російська влада.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті