Медведєв закликав фізично усунути Зеленського і "його кліку". У відповідь Подоляк порівняв його з "порожньою бочкою"

Заступник голови ради безпеки росії Дмитро Медведєв закликав "фізично усунути" президента України Володимира Зеленського після атаки дронами Кремля сьогодні, 3 травня. Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

"Після сьогоднішнього теракту не залишилося жодних варіантів, окрім фізичного усунення Зеленського та його кліки. Він не потрібен навіть для підписання акта беззастережної капітуляції. Гітлер, як відомо, його теж не підписував. Завжди знайдеться який-небудь наступник типу зіц-президента адмірала Деніца...", - написав Медведєв.

У відповідь на ці погрози радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк навів фінську ремарку про порожню бочку.

"На будь-яку загрозливу заяву типового російського суб'єкта "медвєдвєдєва" (заступник Радбезу РФ), особливо щодо "фізичного знищення", є блискуча фінська ремарка: Tyhjät tynnyrit kolisevat eniten (у перекладі - "Порожня діжка сильніше гримить", "У порожній діжці і дзенькоту багато")", - написав Михайло Подоляк.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський сказав 3 травня від час пресконференції учасників саміту країн Північної Європи, що Україна не має стосунку до "атаки" безпілотниками на Кремль, про що раніше заявила російська влада.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті