Мазохізм якийсь: "мер" Донецька зазвичай констатував, що магазини ціни не знижують: соціальним був тільки хліб 

Ціни на основні продукти харчування в магазинах окупованого Донецька продовжують залишатися високими. Цей факт визнав "мер" обласного центру Олексій Кулемзін. 

"26 вересня співробітники районної адміністрації спільно з представниками "Народного контролю"... проаналізували ціни в магазинах Будьонівського району", - написав він у себе в Телеграм.

"За результатами моніторингу встановлено, що всі найменування соціально значущих товарів є в наявності. Однак цінова політика не дотримується.  У продажу був присутній тільки хліб за соціально значущою ціною", - констатував "мер". Крім того, у магазинах часто відсутні цінники, а також порушується товарне сусідство.

Глава окупаційної адміністрації Донецька вкотре рекомендував "посилити контроль над дотриманням правил торгівлі та недопущення завищення цін на продукти першої необхідності". 

Як повідомлялося раніше, всі вжиті владою "ДНР" заходи, спрямовані на зниження рівня цін на харчові продукти, не приносять бажаних результатів.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті