Мазохізм якийсь: "мер" Донецька зазвичай констатував, що магазини ціни не знижують: соціальним був тільки хліб 

Ціни на основні продукти харчування в магазинах окупованого Донецька продовжують залишатися високими. Цей факт визнав "мер" обласного центру Олексій Кулемзін. 

"26 вересня співробітники районної адміністрації спільно з представниками "Народного контролю"... проаналізували ціни в магазинах Будьонівського району", - написав він у себе в Телеграм.

"За результатами моніторингу встановлено, що всі найменування соціально значущих товарів є в наявності. Однак цінова політика не дотримується.  У продажу був присутній тільки хліб за соціально значущою ціною", - констатував "мер". Крім того, у магазинах часто відсутні цінники, а також порушується товарне сусідство.

Глава окупаційної адміністрації Донецька вкотре рекомендував "посилити контроль над дотриманням правил торгівлі та недопущення завищення цін на продукти першої необхідності". 

Як повідомлялося раніше, всі вжиті владою "ДНР" заходи, спрямовані на зниження рівня цін на харчові продукти, не приносять бажаних результатів.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті