MAZDA CX-5 за заниженою вартістю й будинок площею 638 кв. м: розслідуються справи про корупцію стосовно воєнкомів Запорізької області та Львова

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало та направило до Нацполіції два обґрунтованих висновки про вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією, стосовно воєнкомів з Запорізької області та Львова. Про це повідомило НАЗК у своєму Телеграм-каналі 8 вересня.

"Встановлено, що підлеглий начальника Запорізького ОТЦК продав дружині свого керівника автомобіль MAZDA CX-5 за ціною, що на 800 тис. грн менша за його ринкову вартість. Після цього воєнком ухвалював рішення стосовно підлеглого, надаючи йому відпустки для виїзду за кордон", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що син іншого воєнкома – керівника об'єднаного районного ТЦК міста Львова – отримав подарунок у вигляді недобудованого будинку площею 638 кв. м та прибудинкової території в смт Брюховичі, Львівської області. Жінка, яка подарувала будинок сину воєнкома, пов’язана особистими стосунками з чоловіком (виховують спільну малолітню дитину), який перебуває на обліку в цьому ж ТЦК і є особою, придатною до проходження служби в умовах війни.

"За час повномасштабного вторгнення цей чоловік жодного разу не викликався для проходження військово-лікарської комісії, оновлення даних чи виконання інших мобілізаційних розпоряджень", – підкреслюється в повідомленні НАЗК.

Зазначені дії воєнкомів кваліфіковано за ст. 172-5 КУпАП – порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків, про що обґрунтованим висновком поінформовано ДСР Нацполіції. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу з конфіскацією подарунків.

Раніше повідомлялось, що посадовець військкомату постачав психотропні речовини своєму керівництву.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті