Маріупольський підліток Богдан Єрмохін, якому вручили повістку до армії РФ, виїхав з росії

Маріупольський підліток Богдан Єрмохін, якому вручили повістку до армії РФ, виїхав з росії, він перебуває в Білорусі разом із сестрою. Про це в Телеграм повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Викрадений із Маріуполя підліток-сирота Богдан Єрмохін покинув Росію. Про це публічно повідомили сам Єрмохін та його адвокат Катерина Бобровська. Підліток прилетів до Білорусі і зараз перебуває там разом із сестрою, яка є законною опікункою Богдана, за інформацією Бобровської", - повідомив він.

Раніше український уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що українська сторона домовилась про повернення маріупольського підлітка Богдана Єрмохіна. Лубінець підтвердив, що є домовленості про повернення Богдана до України та його возз’єднання з сестрою.

Нагадаэмо, Богдан Єрмохін - сирота з Маріуполя, хлопець кілька років тому втратив обох батьків. До початку повномасштабної війни він навчався у металургійному коледжі у Маріуполі, його законним представником був директор навчального закладу. Після того, як місто перейшло під контроль російських військ, Єрмохіна вивезли на територію РФ і передали до прийомної родини у Підмосков'ї.

У листопаді 2023 року стало відомо, що Єрмохіну призначили прийом у підмосковному військкоматі на грудень 2023 року, коли йому виповниться 18 років.

Підліток записав звернення до президента України Володимира Зеленського із проханням допомогти йому повернутися в Україну.

Як повідомлялося, Зеленський обговорив з лідером Катару повернення депортованих дітей та "формулу миру". 

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті