Маляр: росія активно поширює чутки про нібито знищення батареї Patriot, тому що побоюється українського контрнаступу

Росія активно поширює чутки про нібито знищення у Києві батареї Patriot, тому що побоюється українського контрнаступу. Про це у Телеграм написала заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

"Нічна ракетна атака та її наслідки стали лейтмотивом обговорень в проросійських телеграм каналах. Так, міноборони рф вже встигло заявити, що мета атаки досягнута і всі цілі уражені.  Російські Тг-канали активно поширюють інформацію про нібито знищення батареї Patriot однією ракетою «кинджал». Також є повідомлення, в яких автори пішли ще далі і написали, що додатково знищено ще й 2 одиниці Iris-T. Такими повідомленнями рф просуває свій наратив про військову могутність держави", - пише Маляр.

"Варто відзначити, що незмінним інформаційним фоном наративу про могутність рф залишається висвітлення ситуації довкола Бахмута та інших міст з активними діями на фронті, де, за повідомленнями авторів з рф, окупанти постійно начебто демонструють успіхи. Поширення перелічених вище наративів має певну мету – приховати той факт, що насправді росія побоюється українського контрнаступу", - зазначила Маляр. 

Вона підкреслила: "Маніпуляції в інформаційному просторі спрямовані  на створення міфічного образу непереможності російської наддержави та залякування міжнародної та української спільноти".

Як повідомлялося, США оцінюють ймовірні пошкодження системи Patriot після російського ракетного удару по Києву.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті