Маленького собачку – мопса врятували у Запоріжжі після ворожої ракетної атаки

Маленького мопса врятували у Запоріжжі після ворожої ракетної атаки 22 березня. Про це повідомила ДСНС України на своїй сторінці у Facebook.

"Кожне життя важливе! Маленькі "носики" також страждають від ворожих атак, – сказано в повідомленні. – Наляканий мопс, якого винесли з осередку небезпеки рятувальники ДСНС у Запоріжжі".

Раніше повідомлялось, що в екопарк у Харкові повернувся пелікан – четвертий із 56 птахів, які вижили.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті