Макрон закликав Сі Цзіньпіна підтримувати діалог з Україною

Президент Франції Емманюель Макрон і глава Китаю Сі Цзіньпін у телефонній розмові обговорили війну росії проти України і бойові дії на Близькому Сході. Про це повідомляє пресслужба Єлисейського палацу, - пише NV.ua.

У повідомленні йдеться про те, що Макрон «наголосив на незмінній підтримці» України Францією і закликав китайську владу «підтримувати діалог» із Києвом.

«Президент Республіки заявив про незмінну підтримку Францією України, яка протистоїть агресивній війні з боку Росії, а також висловив глибоке занепокоєння у зв’язку з повідомленнями про військове співробітництво між Росією та Північною Кореєю», — йдеться в повідомленні.

Президент Франції також поінформував Сі про мобілізацію зусиль із надання гуманітарної допомоги цивільному населенню сектору Гази.

За інформацією агентства Reuters, очільник Китаю також заявив, що країна готова сприяти позитивному розвитку відносин між КНР та ЄС, оскільки зв’язки були напруженими через низку питань, починаючи від прагнення ЄС зменшити залежність ланцюга постачання від Китаю і закінчуючи війною РФ проти України.

Статті

Світ
11.05.2024
10:03

"Майбутнє українського Донбасу видається все більш похмурим". Західні медіа про Україну

...Китайці, ймовірно, вирішили, що погрози Байдена були блефом. У березні 2023 року Сі відвідав Кремль, зухвало демонструючи солідарність з Путіним. Це виявилося переломним моментом у війні Москви, фактично перетворивши конфлікт на опосередковану...
Країна
09.05.2024
14:20

Тінь Медведчука: запорізька руда та вугілля Донбасу

В.Медведчук займається звичними для себе речами. Як і раніше в Україні, це "розпил" державних грошей (тепер із федерального бюджету) та рейдерство. Кумівство з путіним дозволяє робити це безкарно.
Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Всі статті