Макрон підтвердив плани поставок Україні додаткових САУ Caesar

Франція планує поставити Україні від 6 до 12 додаткових САУ Caesar, взятих із замовлення для Данії. Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон, - повідомляє BFMTV.

"Ми працюємо над декількома запитами, з кількома державами-членами Європейського Союзу, зокрема над новими Caesars", — сказав він під час прес-конференції після першого засідання Європейського політичного співтовариства в Празі.

Зазначається, що з початку конфлікту Франція надала 18 гармат "Цезар" калібру 155 мм із дальністю стрільби 40 км, встановлених на вантажівках, протитанкові та зенітні ракети, передову броньовану техніку (VAB), паливо, індивідуальне обладнання та близько п'ятнадцяти 155-мм гармат TRF1 в Україну.

"Ми продовжуватимемо підтримувати Україну з фінансової точки зору, з гуманітарної точки зору та з військової точки зору", - наголосив Макрон.

Як повідомлялося раніше, Україна веде перемовини із французьким урядом щодо передачі самохідних артилерійських установок CAESAR.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті