Майже 4 тисячі кібератак на органи влади та критичну інфраструктуру України нейтралізувала СБУ з початку року

З початку року СБУ нейтралізувала майже 4 тисячі кібератак на органи влади та критичну інфраструктуру України. Про це повідомили в Телеграм-каналі відомства 3 жовтня. 

Зазначається, що більшість ворожих кібератак спрямована на пошук несанкціонованого доступу до електронного документообігу держустанов і технологічних систем інфраструктури. Зазвичай такими "точками входу" для російських хакерів є публічно доступні сервіси, насамперед електронна пошта.

Раніше повідомлялось, що СБУ розкрила одну із найбільших мереж агентів РФ за час війни та затримала 13 її інформаторів.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті