Майже 1400 переселенців з Луганської області за тиждень отримали допомогу у хабах Попаснянщини в трьох містах

Майже 1400 ВПО з Луганської області звернулися до хабів Попаснянщини у Черкасах, Харкові та Новомосковську протягом тижня, що минув. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 26 листопада.

"У Черкасах луганчанам надали 594 продуктових набори. Вони могли скористатися послугами адміністратора ЦНАПу, юриста, психолога, представників ПФУ та служби зайнятості. Прийом вів фтизіатр, а медичні сестри видавали ліки, антисептики, вписували рецепти", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що в хабі в Харкові переселенці одержали 499 пакунків із продуктами. Від міжнародної гуманітарної організації Help – Hilfe zur Selbsthilfe в Україні та ГО "Широкий Степ" 165 ВПО - продуктові та гігієнічні набори. Консультували психолог, юрист, представники ЦНАПу та ПФУ, сімейний лікар, невропатолог.

Крім того, юристи та лікар приймали й у Новомосковську. А ще там надавалася допомога в реєстрації пошкодженого житла через застосунок "Дія". Жителям Луганщини видали 272 продуктових набори.

Раніше повідомлялось, що в Дніпрі ВПО з Луганщини проконсультують з питань пенсійного забезпечення.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті