Литва заради порозуміння України та Польщі готова до збільшення транзиту зерна

Варшава і Київ повинні якомога швидше припинити свої суперечки. Про це заявив президент Литви Ґітанас Науседа після зустрічі з президентами Анджеєм Дудою та Володимиром Зеленським у Нью-Йорку, - повідомляє "Польське радіо".

"Заради спільної, найважливішої мети - захисту Європи від агресивної політики Росії - суперечки між Україною та Польщею мають бути вирішені якомога швидше", - акцентував Науседа.

Литовський лідер підкреслив, що необхідно знайти рішення, щоб криза у відносинах між двома країнами не поглибилася.

Під час зустрічі з Дудою та Зеленським президент Литви також говорив про збільшення транзиту зерна через Литву, що зменшить навантаження на Польщу.

На його думку, публічні суперечки, незалежно від їх причин, служать ворожій пропаганді.

Як повідомлялося, у Польщі заявили про готовність до переговорів з Україною.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті