Литва заради порозуміння України та Польщі готова до збільшення транзиту зерна

Варшава і Київ повинні якомога швидше припинити свої суперечки. Про це заявив президент Литви Ґітанас Науседа після зустрічі з президентами Анджеєм Дудою та Володимиром Зеленським у Нью-Йорку, - повідомляє "Польське радіо".

"Заради спільної, найважливішої мети - захисту Європи від агресивної політики Росії - суперечки між Україною та Польщею мають бути вирішені якомога швидше", - акцентував Науседа.

Литовський лідер підкреслив, що необхідно знайти рішення, щоб криза у відносинах між двома країнами не поглибилася.

Під час зустрічі з Дудою та Зеленським президент Литви також говорив про збільшення транзиту зерна через Литву, що зменшить навантаження на Польщу.

На його думку, публічні суперечки, незалежно від їх причин, служать ворожій пропаганді.

Як повідомлялося, у Польщі заявили про готовність до переговорів з Україною.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті