Литва передає ВМС України морські станції радіолокаці

ВМС Литви передали Україні комплекти обладнання для радіолокації для морського спостереження. Про це повідомляє ЛІГА з посиланням на міністерство оборони Литви 27 вересня..

Радарні установки забезпечать спостереження та посилять можливості моніторингу морської ситуації. Техніка була відправлена, з огляду на потреби щодо запиту ВМС України, йдеться у повідомленні.

Міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас заявив, що "для України, яку руйнує розв'язана Росією війна, ці радіолокаційні пристрої важливі не лише для захисту її територіальних вод, а й для безпеки її громадян".

Міністерство нагадує, що Литва не лише регулярно передає ЗСУ військову техніку та обладнання, але також активно навчає військових, забезпечує їх лікування та реабілітацію, готує експертні консультації та виділяє кошти до міжнародних фондів підтримки України.

Литва також розробила довгостроковий план підтримки України та виділила ще 200 млн євро у пакет військової допомоги.

Нагадаємо, Литва оголосила про надання нового пакета військової допомоги для України в обороні проти російського агрессора. 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті