Литва передала Україні 1,5 мільйона боєприпасів

Литва передала Україні півтора мільйона різних боєприпасів. Про це повідомляє сайт міністерства оборони Литви 8 вересня.

"Литва продовжує безперервну військову допомогу Україні і сьогодні передала воюючій країні 1,5 мільйона боєприпасів", - зазначено на сайті міноборони.

Також у міністерстві оборони Литви додали, що найближчим часом до України також будуть передані ракетні пускові установки NASAMS, анти-безпілотники, логістичне обладнання та інша підтримка.

Загалом, як зазначили у міноборони Литви, військова допомога, яку Литва передала Україні до осені цього року, вже включає гелікоптери Мі-8, зенітні гармати Л-70 з боєприпасами, бронетранспортери М113, мільйони набоїв та гранатометні боєприпаси.

"Підтримка України з боку Литви з початку військового вторгнення сягнула 0,5 мільярда євро і буде продовжуватися: на 2024-2026 роки заплановано пакет військової допомоги на суму 200 мільйонів євро", - додали у міноборони Литви.

Як повідомлялось раніше, Данія відправила до України перші відремонтовані "Леопарди".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті