Литва передала Україні 1,5 мільйона боєприпасів

Литва передала Україні півтора мільйона різних боєприпасів. Про це повідомляє сайт міністерства оборони Литви 8 вересня.

"Литва продовжує безперервну військову допомогу Україні і сьогодні передала воюючій країні 1,5 мільйона боєприпасів", - зазначено на сайті міноборони.

Також у міністерстві оборони Литви додали, що найближчим часом до України також будуть передані ракетні пускові установки NASAMS, анти-безпілотники, логістичне обладнання та інша підтримка.

Загалом, як зазначили у міноборони Литви, військова допомога, яку Литва передала Україні до осені цього року, вже включає гелікоптери Мі-8, зенітні гармати Л-70 з боєприпасами, бронетранспортери М113, мільйони набоїв та гранатометні боєприпаси.

"Підтримка України з боку Литви з початку військового вторгнення сягнула 0,5 мільярда євро і буде продовжуватися: на 2024-2026 роки заплановано пакет військової допомоги на суму 200 мільйонів євро", - додали у міноборони Литви.

Як повідомлялось раніше, Данія відправила до України перші відремонтовані "Леопарди".

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті