Лише 10-15 % росіян однозначно підтримують агресію проти України, проти війни - 18% - голова ВЦВГД  

Лише 10-15 % росіян однозначно підтримують агресію проти України. Про це розповів глава Всеросійського центру дослідження громадської думки Валерій Федоров в інтерв'ю одному з російських видань.

За його словами, частка переконаних прихильників військових дій проти України в російському суспільстві - так звана "партія війни" - становить лише 10-15% населення.

"Більшість росіян не вимагають взяти Київ чи Одесу. Вони задоволення від битв не отримують. Була б їхня воля, вони б військову операцію не починали", - зазначив соціолог.

Але, якщо вже склалася така ситуація, то треба перемагати, - розсуджують, за його словами, багато росіян.

Водночас частка переконаних противників війни більша за тих, хто її затято підтримує - 16-18%. Федоров визнав, що люди висловлюються проти "СВО" щиро, хоча в анонімність соціологічних опитувань не вірять.  

А от ті, хто заявляє про свою підтримку війни проти України, можливо, тримає "дулю в кишені".

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті