Лукашенко заспокоює білорусів: "Усі зеки з ПВК "Вагнер" загинули, на жаль"

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко під час виступу з нагоди чергової річниці незалежності країни 30 червня поскаржився, що "роздули і роздувають цю проблему ПВК "Вагнер".

"Та заспокойтеся. Якби можна було їх запросити сюди (їхнім коштом), це для нашої армії благо. Це найбільш підготовлені люди. Кажуть: "Там зеки". Послухайте, всі військовослужбовці, які там були, засуджені, вони вже загинули, на жаль", - заспокоїв Лукашенко.

Він також запевнив, що "засуджені звільнялися з місць позбавлення волі в Росії тільки для російського фронту". 

Чому "російський фронт" перебуває в Україні, Лукашенко не пояснив.

Натомість він знову заспокоїв, що "знає "вагнерівців" давно" і тому "вони нам не страшні".

Як повідомлялося, "воєнкори" заявляють про три табори, які в Білорусі побудують для бойовиків Пригожина. "Вагнерівці" тренуватимуть місцевих силовиків.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті