Лукашенко пригрозив, що може попросити у путіна ще й стратегічну ядерну зброю

Глава Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що готовий просити у російського диктатора стратегічну ядерну зброю. Про це він заявив 31 березня під час послання білоруському народу і парламенту.

"Якщо знадобиться, у Білорусь буде введено і стратегічну ядерну зброю", - заявив Лукашенко.

Білоруський диктатор готовий домовлятися з цього питання з російським диктатором. Причому Лукашенко вже зараз нібито доручив "негайно" відновити майданчики для розміщення ракетних комплексів "Тополь" на території Білорусі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАТО стежить за ситуацією у зв'язку з планами розміщення ядерної зброї РФ у Білорусі.

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті