Лукашенко пригрозив, що може попросити у путіна ще й стратегічну ядерну зброю

Глава Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що готовий просити у російського диктатора стратегічну ядерну зброю. Про це він заявив 31 березня під час послання білоруському народу і парламенту.

"Якщо знадобиться, у Білорусь буде введено і стратегічну ядерну зброю", - заявив Лукашенко.

Білоруський диктатор готовий домовлятися з цього питання з російським диктатором. Причому Лукашенко вже зараз нібито доручив "негайно" відновити майданчики для розміщення ракетних комплексів "Тополь" на території Білорусі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАТО стежить за ситуацією у зв'язку з планами розміщення ядерної зброї РФ у Білорусі.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті