Лукашенко пригрозив, що може попросити у путіна ще й стратегічну ядерну зброю

Глава Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що готовий просити у російського диктатора стратегічну ядерну зброю. Про це він заявив 31 березня під час послання білоруському народу і парламенту.

"Якщо знадобиться, у Білорусь буде введено і стратегічну ядерну зброю", - заявив Лукашенко.

Білоруський диктатор готовий домовлятися з цього питання з російським диктатором. Причому Лукашенко вже зараз нібито доручив "негайно" відновити майданчики для розміщення ракетних комплексів "Тополь" на території Білорусі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАТО стежить за ситуацією у зв'язку з планами розміщення ядерної зброї РФ у Білорусі.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті