Луганські поліцейські привезли в деокуповані села області продукти й Starlink та евакуювали з Макіївки маломобільного чоловіка

Поліцейські Луганщини евакуювали з села Макіївка маломобільного чоловіка й доставили на деокуповані території області гуманітарну допомогу. Про це повідомила поліція Луганщини у своєму Телеграм-каналі 27 вересня. 

"Поліцейські доставили мешканцям Невського, Макіївки, Рябівки та Новолюбівки  хліб та буржуйки для обігріву від Красноріченської територіальної громади. Також поліцейським вдалося на деякий час розгорнути супутниковий зв’язок Starlink та люди змогли зателефонувати рідним", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що цього разу поліцейські спільно з екіпажем екстреної медичної допомоги допомогли евакуювати маломобільного 65-річного мешканця с. Макіївка, а його дружина, яка доглядала за ним, в останній момент відмовилась від евакуації. Оскільки чоловік не може самостійно пересуватися, поліцейські допомогли йому дістатися карети меддопомоги та супроводили до безпечного місця. Наразі чоловік знаходиться вже в медичній установі, де йому надають кваліфіковану допомогу.

Раніше повідомлялось, що для мешканців звільнених сіл Луганщини організували медичний огляд і привезли ліки.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті