Луганські паблики повідомляють про загибель великої кількості російських окупантів у профілакторії Хрустального

Під обстріл у Хрустальному (Луганська область) потрапив профілакторій, у якому були розміщені російські окупанти. Про це пишуть місцеві інтернет-ресурси.

"З боку збройних формувань України зафіксовано обстріл по місту Красний Луч (колишня назва Кришталевого) із застосуванням РСЗВ HIMARS (6 ракет)", - йдеться у повідомленні окупаційної влади.

У місцевих пабликах уточнюється, що обстрілом накритий приміський профілакторій "Ювілейний", у якому були розміщені російськи окупанти. "Багато з тих, хто там перебував, загинули", - пишуть мешканці Хрустального в соціальних мережах. Зазначається, що у напрямку профілакторію виїхала велика кількість пожежних машин та карет швидкої допомоги.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті