Луганські паблики повідомляють про загибель великої кількості російських окупантів у профілакторії Хрустального

Під обстріл у Хрустальному (Луганська область) потрапив профілакторій, у якому були розміщені російські окупанти. Про це пишуть місцеві інтернет-ресурси.

"З боку збройних формувань України зафіксовано обстріл по місту Красний Луч (колишня назва Кришталевого) із застосуванням РСЗВ HIMARS (6 ракет)", - йдеться у повідомленні окупаційної влади.

У місцевих пабликах уточнюється, що обстрілом накритий приміський профілакторій "Ювілейний", у якому були розміщені російськи окупанти. "Багато з тих, хто там перебував, загинули", - пишуть мешканці Хрустального в соціальних мережах. Зазначається, що у напрямку профілакторію виїхала велика кількість пожежних машин та карет швидкої допомоги.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті