Луганська ОВА посилила контроль за використанням бюджетних коштів з залученням правоохоронних та антикорупційних органів

У Луганській ОВА посилили контроль за цільовим використанням бюджетних коштів, створивши на своєму офіційному сайті розділ "Прозорість і підзвітність". Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 28 листопада.

"Посилюємо контроль за цільовим використанням бюджетних коштів. Відтепер на офіційному сайті облдержадміністрації створений розділ "Прозорість і підзвітність", в якому громади будуть розміщувати інформацію про закупівлі, вартість яких перевищує 200 тисяч грн", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що Лисогор доручив керівникам територій на постійній основі звітувати перед громадськістю щодо зафіксованих фактів порушення законодавства, запобігання проявам корупції під час проведення торгів, перевірок бюджетних видатків та організації зворотного зв’язку з зазначених питань.

"До цієї роботи також будуть залучені правоохоронці та фахівці антикорупційних органів", - підкреслюється в повідомленні.

Розділ "Прозорість і підзвітність" можна переглянути за посиланням

Раніше начальник Старобільськой РВА Луганської області пояснив, для чого релокована адміністрація закуповує авто й пальне, поки район перебуває в окупації.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті