Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Кінний клуб «Лошадкін дім», який до повномасштабного вторгнення працював у Кремінній на Луганщині, після евакуації продовжує діяльність на Львівщині. Про це повідомила Луганська обласна державна адміністрація.
На початку повномасштабної війни власник стайні Борис Семиволос разом із друзями та небайдужими людьми евакуював із Кремінної 11 коней. Спочатку їх прихистили на Тернопільщині, згодом клуб переїхав на Львівщину.
У 2023 році «Лошадкін дім» облаштувався у Почаєвичах. Тут створили стайню та ферму, проводять тренування, семінари, фестивалі й кінні виступи. Вершники також демонструють мистецтво джигітування та продовжують традиції кінного мистецтва, які розвивалися у Кремінній.
За час роботи на Львівщині у клубі народилися двоє лошат — Вільна та Дора.
До повномасштабної війни «Лошадкін дім» мав школу верхової їзди, кінний театр та проводив заняття з іпотерапії. Реабілітаційний напрям вдалося зберегти після релокації. Нині «Козачок: Кремінна-Дрогобич» також приділяє особливу увагу підтримці військових і ветеранів.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту