Лікарні у Токмаку та Мелітополі заповнені пораненими рашистами після "успішного наступу" - ЗМІ

Лікарні окупованих Мелітополя та Токмака Запорізької області переповнені пораненими рашистами. Про це 29 січня повідомляє місцеве видання "РІА Мелітополь".

"Жодних додаткових територій російська армія так і не зайняла. Водночас госпіталь у Мелітополі переповнений пораненими. Решту везуть сусідніми населеними пунктами, які поки що знаходяться в окупації", - повідомляють журналісти.

Таким чином, заяви про "успішний наступ" російських військ на Запорізькому напрямку не мають нічого спільного з реальністю.

Також журналісти повідомили, що лише до міської лікарні Токмака за останні дні привезли до 50 поранених окупантів. Більшість із них після отримання формальної допомоги відправляють назад на передову.

Водночас представників офіцерського складу після госпіталю, ймовірно, перевозять на бази відпочинку на реабілітацію.

Нагадаємо, раніше Генштаб ЗСУ повідомляв, що лише до однієї лікарні на окупованій Луганщині доставили близько 300 поранених рашистів.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті