Лікарні у Токмаку та Мелітополі заповнені пораненими рашистами після "успішного наступу" - ЗМІ

Лікарні окупованих Мелітополя та Токмака Запорізької області переповнені пораненими рашистами. Про це 29 січня повідомляє місцеве видання "РІА Мелітополь".

"Жодних додаткових територій російська армія так і не зайняла. Водночас госпіталь у Мелітополі переповнений пораненими. Решту везуть сусідніми населеними пунктами, які поки що знаходяться в окупації", - повідомляють журналісти.

Таким чином, заяви про "успішний наступ" російських військ на Запорізькому напрямку не мають нічого спільного з реальністю.

Також журналісти повідомили, що лише до міської лікарні Токмака за останні дні привезли до 50 поранених окупантів. Більшість із них після отримання формальної допомоги відправляють назад на передову.

Водночас представників офіцерського складу після госпіталю, ймовірно, перевозять на бази відпочинку на реабілітацію.

Нагадаємо, раніше Генштаб ЗСУ повідомляв, що лише до однієї лікарні на окупованій Луганщині доставили близько 300 поранених рашистів.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті