Лікарні у Токмаку та Мелітополі заповнені пораненими рашистами після "успішного наступу" - ЗМІ

Лікарні окупованих Мелітополя та Токмака Запорізької області переповнені пораненими рашистами. Про це 29 січня повідомляє місцеве видання "РІА Мелітополь".

"Жодних додаткових територій російська армія так і не зайняла. Водночас госпіталь у Мелітополі переповнений пораненими. Решту везуть сусідніми населеними пунктами, які поки що знаходяться в окупації", - повідомляють журналісти.

Таким чином, заяви про "успішний наступ" російських військ на Запорізькому напрямку не мають нічого спільного з реальністю.

Також журналісти повідомили, що лише до міської лікарні Токмака за останні дні привезли до 50 поранених окупантів. Більшість із них після отримання формальної допомоги відправляють назад на передову.

Водночас представників офіцерського складу після госпіталю, ймовірно, перевозять на бази відпочинку на реабілітацію.

Нагадаємо, раніше Генштаб ЗСУ повідомляв, що лише до однієї лікарні на окупованій Луганщині доставили близько 300 поранених рашистів.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті