Лідер російської партії "Яблоко" заявив, що "вікно можливостей" для переговорів давно зачинилося

Засновник російської партії "Яблоко" Григорій Явлінський, який місяць тому зустрічався з путіним, заявив, що час для переговорів щодо припинення війни проти України згаяно. Його слова наводить партійний телеграм-канал 27 листопада.

"Угоду про припинення вогню критично важливо було підписати ще рік тому - у листопаді 2022 року (вікно можливостей залишалося відкритим, як мінімум, до лютого 2023 року). Розмови про те, що "між сторонами не було довіри", дивні. Про яку "довіру" в ситуації військового конфлікту взагалі може йтися?! Необхідні переговори, посередники, розведення військ тощо. Так, на цьому шляху можливі невдачі, зриви домовленостей і відновлення бойових дій, але головне, що при цьому триватимуть спроби створити ситуацію, в якій перестануть щодня масово гинути люди. Тим паче, що жодних хоч скількись значущих територіальних змін за рік не відбулося і відбутися не могло... На превеликий жаль, момент був упущений і вікно можливостей зачинилося навесні цього року", - цитується Явлінський.

Як повідомлялося, Туреччина вбачає переговори ефективним способом усунення загроз і припинення війни та готова надати майданчик для проведення мирних переговорів між Україною та росією.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті