Легіон "Свобода Росії" закликав військових путінської армії скласти зброю або вступати в легіон

Легіон "Свобода Росії" закликав військових путінської армії скласти зброю або вступати в легіон. Про це повідомляє Телеграм-канал легіону.

"Ми, добровольці Легіону "Свобода Росії", звертаємося до військовослужбовців російської армії. Настав момент прийняти правильне рішення. Вас відправляють на злочинну, загарбницьку війну - але ви не раби! Путінський режим ставить вас перед вибором: йти вмирати в чужу країну, або зазнати людожерських тюремних покарань за відмову стати окупантом. Ми закликаємо вас відкинути цю рабську парадигму і перейти на бік добра", - закликає легіон військових путінської армії.

"Звертайтеся на гарячі лінії проєкту "Хочу жити", складіть зброю та ухвалюйте рішення: більше не брати участь у цій війні та пересидіти бойові дії в українському полоні в людських умовах, під наглядом представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Або ж приєднуйтесь до Легіону "Свобода Росії" - російських патріотів, які ведуть визвольну війну проти путінського режиму", - закликає легіон.

Також повідомляється, що легіон "Свобода Росії" і Російський Добровольчий Корпус (РДК) продовжують знищувати техніку противника, що ховається в селищі Нова Таволжанка. До повідомлення додається відео.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті