Легіон "Свобода Росії" пообіцяв бєлгородському губернатору надіслати повітрям "посилку"

Легіон "Свобода Росії", що воює проти путінських військ у Бєлгородській області, пообіцяв місцевому губернатору Гладкову надіслати повітрям "посилку". Про це повідомляє Телеграм-канал легіону 8 червня.

"Передаємо привіт Гладкову з лісів Бєлгородської області! Повторіть ще раз, що ви там контролюєте? Боротьба триває! Чекайте нас!", - заявили бійці легіону, опублікувавши фото з біло-синьо-білим прапором "новой России".

Бійці легіону підкреслюють, що "кількість росіян, які розпочинають свою боротьбу проти путінських бандитів, стає дедалі більшою!".

"Приєднуються добровольці до нас і наших братів з РДК (Російського Добровольчого Корпусу - ред.), а також надсилають важливу і корисну інформацію. Наші активісти повідомили, що о 16:00 у Бєлгороді буде проводитися збір Оперативного штабу Бєлгородської області в залі засідань губернатора. На порядку денному інформація про обстановку на території Бєлгородської області та багато інших вкрай цікавих питань, у яких ми розбираємося вже точно краще за боягузливого губернатора", - ідеться в повідомленні.

"На жаль, не встигаємо дістатися до точки, але плануємо відправити посилку повітряною поштою. Сподіваємося, що всі представники УФСБ, адміністрації області, міністерств, силовики Росгвардії, МВС і командування Західного військового округу побачать і почують наш гостинець. Чекайте!", - пообіцяли бійці легіону.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті