Легіон "Свобода Росії" показав знищення техніки росіян на Білгородщині

Представники легіону "Свобода Росії" показали результати своїх боїв у Бєлгородській області, де вони знищили кілька одиниць бронетехніки. Про це 26 травня в Telegram заявили представники легіону.

"Перше відеозведення нашої операції в Бєлгородській області. Кадри, що демонструють боягузтво і непрофесіоналізм путінських військ. Маючи чисельну перевагу, діючи на знайомій їм території, солдати ЗС РФ панічно ховалися в посадках і під парканами", - заявили представники "Свободи Росії".

На опублікованих кадрах видно, як російські військові активно займають житлові будинки і намагаються вкрити техніку під листям. У легіоні заявили, що російські військові хотіли пограти в хованки, але "артилеристи з легіону "Свобода Росії" грають краще".

"Тут же - знищена і пошкоджена техніка, яка більше не поїде російськими дорогами руйнувати українські міста", - додали в легіоні.

Нагадаємо, раніше російські добровольці прокоментували перебіг операції в Грайворонському районі РФ.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті