Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Господь терпів і нам велів", — так міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров пояснив, чому Росія нібито постійно дозволяє західному світу себе обманювати.
Представник російських ЗМІ запитав, чому керівництво Росії, починаючи з 2007 року, постійно скаржиться на обман з боку західних країн: "Ми досі чуємо реакцію від нашої країни, мовляв, "ось, нас знову обманули".
На думку глави МЗС, причини такої реакції Росії пов'язані з тим, що "все-таки ми — набожна нація".
"У нашого багатонаціонального народу багато прислів'їв про велике терпіння наших людей: "Господь терпів і нам велів", "сім разів відміряй, один раз відріж", "обіцяного три роки чекають"…Але це не наївність народного характеру, увічнена довгими історичними подіями. Це… надія на те, що не може негідник бути зовсім негідником", — резюмував Лавров.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту