Латвія вимагає від посла РФ залишити країну до 24 лютого

МЗС Латвії сьогодні заявив, що посол Росії в цій країні Михайло Ванін має виїхати до 24 лютого. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Зазначається, що вимога Латвії - продовження дипломатичного конфлікту, який почався в січні. Спочатку МЗС Естонії зажадало від Москви скоротити кількість працівників російського посольства - до восьми дипломатів. МЗС РФ на це відповіло зниженням статусу дипломатичних відносин між росією та Естонією. Це означає, що країни взаємно відкликають своїх послів, а диппредставництва очолять тимчасові посадові особи.

Латвія вранці 23 січня також оголосила, що має намір знизити статус дипломатичних відносин із росією, а ввечері позначила терміни - і дата від'їзду російського посла припаде на першу річницю війни росії з Україною.

Як повідомлялося, міністр оборони Латвії заявила, що її країна підтримуватиме Україну "до самої перемоги".

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті