"Підтримуватимемо Україну до самої перемоги". Нова міністр оборони Латвії прибула до Вінниці

Інара Мурнієце, новопризначена міністерка оборони Латвії, під час свого першого візиту до України відвідала Вінницю 19 січня. Про це повідомив голова Вінницької ОВА Сергій Борзов на своїй сторінці у Facebook.

"У Вінниці радий вітати міністра оборони Латвійської Республіки Інару Мурнієце, – написав Борзов. – Це її перший візит до України після призначення на посаду".

Він уточнив, що Інара Мурнієце доклала багато зусиль задля підтримки України на посаді спікера Сейму Латвії.

Підкреслюється, що Мурнієце вшанувала пам'ять загиблих у Вінниці 14 липня.

"За словами Інари Мурнієце, найближчим часом Латвія направить в Україну нові партії військової підтримки – зенітно-ракетні комплекси Stinger, гелікоптери, кулемети з боєприпасами і безпілотні літальні апарати, – написав Борзов. – Латвія і цьогоріч продовжить навчання солдатів ЗСУ різного рівня, планується збільшити інтенсивність навчання і навчити щонайменше удвічі більше українців, як це робили у 2022 році".

Як зазначила Мурнієце, "підтримка Латвії буде продовжуватися до самої перемоги України".

Раніше повідомлялось, що до України вперше прибула нова глава Міноборони Латвії.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті