"Підтримуватимемо Україну до самої перемоги". Нова міністр оборони Латвії прибула до Вінниці

Інара Мурнієце, новопризначена міністерка оборони Латвії, під час свого першого візиту до України відвідала Вінницю 19 січня. Про це повідомив голова Вінницької ОВА Сергій Борзов на своїй сторінці у Facebook.

"У Вінниці радий вітати міністра оборони Латвійської Республіки Інару Мурнієце, – написав Борзов. – Це її перший візит до України після призначення на посаду".

Він уточнив, що Інара Мурнієце доклала багато зусиль задля підтримки України на посаді спікера Сейму Латвії.

Підкреслюється, що Мурнієце вшанувала пам'ять загиблих у Вінниці 14 липня.

"За словами Інари Мурнієце, найближчим часом Латвія направить в Україну нові партії військової підтримки – зенітно-ракетні комплекси Stinger, гелікоптери, кулемети з боєприпасами і безпілотні літальні апарати, – написав Борзов. – Латвія і цьогоріч продовжить навчання солдатів ЗСУ різного рівня, планується збільшити інтенсивність навчання і навчити щонайменше удвічі більше українців, як це робили у 2022 році".

Як зазначила Мурнієце, "підтримка Латвії буде продовжуватися до самої перемоги України".

Раніше повідомлялось, що до України вперше прибула нова глава Міноборони Латвії.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті