До України вперше прибула нова глава Міноборони Латвії

Міністр оборони Латвії Інара Мурнієце прибула до України із першим візитом після призначення на посаду. Про це повідомив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук  у Фейсбуці 17 січня.

"Радий вітати із першим візитом до України після призначення на посаду Міністром оборони Латвійської Республіки Інару Мурнієце. Інара Мурнієце доклала багато зусиль задля підтримки України на посаді Спікера Саейми Латвії. Сподіваюся на подальшу рішучу допомогу Україні і новим Урядом Латвії", - написав він.

За словам Стефанчука, під час спілкування обговорили «формулу миру» президента Володимира Зеленського.

"Висловив сподівання на активну підтримку Латвією представлених пунктів. Наголосив на важливості консолідації міжнародної підтримки та створенні механізмів для притягнення російських злочинців до відповідальності за злочини в Україні", - зазначив голова ВР.

Стефанчук подякував Латвії за надання Україні зброї, боєприпасів та військової амуніції, адже саме Латвія - серед світових лідерів за обсягами надання нам військової допомоги у співвідношенні до ВВП.

"І, що важливо, заручився підтримкою саме обороноздатності України, предметно обговоривши необхідні для подальшої боротьби види озброєння", - додав спікер ВР.

Міністр оборони Латвій також зазначила, що "лінія фронту в Україні - це наша лінія фронту".

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті