Латвія вимагає від посла РФ залишити країну до 24 лютого

МЗС Латвії сьогодні заявив, що посол Росії в цій країні Михайло Ванін має виїхати до 24 лютого. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Зазначається, що вимога Латвії - продовження дипломатичного конфлікту, який почався в січні. Спочатку МЗС Естонії зажадало від Москви скоротити кількість працівників російського посольства - до восьми дипломатів. МЗС РФ на це відповіло зниженням статусу дипломатичних відносин між росією та Естонією. Це означає, що країни взаємно відкликають своїх послів, а диппредставництва очолять тимчасові посадові особи.

Латвія вранці 23 січня також оголосила, що має намір знизити статус дипломатичних відносин із росією, а ввечері позначила терміни - і дата від'їзду російського посла припаде на першу річницю війни росії з Україною.

Як повідомлялося, міністр оборони Латвії заявила, що її країна підтримуватиме Україну "до самої перемоги".

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті