Латвія вимагає від посла РФ залишити країну до 24 лютого

МЗС Латвії сьогодні заявив, що посол Росії в цій країні Михайло Ванін має виїхати до 24 лютого. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Зазначається, що вимога Латвії - продовження дипломатичного конфлікту, який почався в січні. Спочатку МЗС Естонії зажадало від Москви скоротити кількість працівників російського посольства - до восьми дипломатів. МЗС РФ на це відповіло зниженням статусу дипломатичних відносин між росією та Естонією. Це означає, що країни взаємно відкликають своїх послів, а диппредставництва очолять тимчасові посадові особи.

Латвія вранці 23 січня також оголосила, що має намір знизити статус дипломатичних відносин із росією, а ввечері позначила терміни - і дата від'їзду російського посла припаде на першу річницю війни росії з Україною.

Як повідомлялося, міністр оборони Латвії заявила, що її країна підтримуватиме Україну "до самої перемоги".

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті