Латвія перебуває у трійці найбільших донорів військової допомоги Україні - Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі із Президентом Латвії Едгарсом Рінкевичсом зазначив, що Латвія перебуває в трійці найбільших донорів військової допомоги для України за відсотком національного ВВП. Про це Шмигаль повідомив у Фейсбук.

"Вдячний Президенту Латвії Едгарсу Рінкевичсу за візит в Україну в ці пам’ятні дні. Надзвичайно цінуємо допомогу, яку латвійські друзі надають нашій країні. Латвія перебуває в трійці найбільших донорів України у військовій допомозі за відсотком національного ВВП", - зазначив Шмигаль.

Співрозмовники обговорили реалізацію Формули миру президента Володимира Зеленського, підтримку євроінтеграційних та євроатлантичних прагнень України.

Очільник уряду підкреслив, що для України в цьому важливий досвід Латвії.

"Подякував за допомогу у відновленні, зокрема в Чернігівській області. Підкреслив, що основним ресурсом відбудови України мають стати заморожені російські активи. Для цього спільно продовжуємо роботу над міжнародним компенсаційним механізмом", - наголосив Шмигаль.

Нагадаємо, президент Латвії показав, як переховувався в укритті під час нічної російської атаки на Київ. 

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті