Київський "Сокіл" став чемпіоном України з хокею

Київський хокейний клуб "Сокіл" став чемпіоном України з хокею у сезоні 2022/2023.

У фіналі хокеїсти столичного клубу протистояли "Кременчуку". Фінальна серія тривала до моменту, поки один з учасників не сягне трьох перемог поспіль. У підсумку, суперники провели усі п'ять відведених регламентом матчів.

У першій грі перемогу святкував "Кременчук" - 5:4 (в овертаймі). У другій грі "Сокіл" взяв реванш - 1:0. Далі серія перенеслася до Києва, де команди обмінялися перемогами із однаковим рахунком 4:2: "Сокіл" виграв третій матч, а "Кременчук" врятував серію та перевів битву за чемпіонський титул на свій лід.

У Кременчузі команди довго не могли закинути шайбу: для цього не вистачило основного часу. У першому овертаймі також обійшлося без забитих шайб, а от наприкінці другого додаткового періоду кияни все ж вразили ворота суперника: відзначився Сергій Бабинець. Цей гол став золотим - "Сокіл" здобув перемогу та став чемпіоном України.

«Кременчук» – «Сокіл» (Київ) – 0:1 2ОТ (0:00:00:0, 0:0, 0:1)

 Рахунок у серії – 2:3

Шайба: 0:1 – Бабинець (Чердак), 96:18.

На 50-й хвилині Середницький не реалізував штрафний кидок (воротар).

«Кременчук»: Кучер; Кругляков – Ігнатенко, Варава – Максименко, Ісаєнко – Глухов, Материкін; Сенік – Кривошапкін – Лялька, Брага – Середницький – С.Тимченко, Андрющенко – Федоров – Абаджян, Кривенко – Гніденко – Т.Савицький. Тренер – Олександр Савицький.

«Сокіл»: Дьяченко; Бондарєв – Євсейчик, Толстушко – Сисак, Горлушко – Полоницький, Гайдук; Янішевський – Куцевич – Р.Благий, Бабинець – Мазур – Чердак, Слюсар – Качан – Говорушко, Костромітін, Вал.Алексюк. Тренер – Костянтин Сімчук.

Арбітри – А.Перетятько, А.Сєврук; лайнсмени – М.Кочура, О.Остроух.

Кидки: 48 (9+8+10+21) – 53 (10+9+8+26).

Штраф: 18 – 16.

31 березня. Кременчук. Арена «Айсберг».

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Країна
14.10.2025
10:58

Павло Лакійчук: Літній наступ провалився, але Росія готує нову кампанію, ворог не відмовився від планів захопити весь Донбас

Герасімову довелося переплановувати операцію. Саме про це він і говорив, коли його випустили на телевізор: "Ми будемо продовжувати осінній наступ". Тобто планується нова операція, визначаються ресурси, і вона реалізується.
Донбас
12.10.2025
19:12

Педагогіка особливого призначення. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Як відомо, в «молодих республіках» вічне свято: день прапора, день Росії, день «референдуму»... Минулого тижня місцеві ЗМІ активно відгукнулися на день народження російського диктатора і на справді значуще свято - День вчителя. Надто солодкий потік...
Всі статті